Jak zamawiać?

1. Wysłać zamówienie na adres: order@ypp.com.pl zawierające następujące dane:

– imię, nazwisko i adres odbiorcy 
– autor, tytuły i liczbę książek
– dane do faktury jeśli mają być inne niż adres odbiorcy
 – forma płatności: przelew bankowy, płatność PayPal
– sposób dostawy: Poczta Polska lub InPost (paczkomat albo kurier)

2. W odpowiedzi otrzymają Państwo maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia z załączoną fakturą proforma lub fakturą z możliwością płatności przez usługę PayPal. Koszt dostawy (wg. taryfikatora Poczty Polskiej lub InPost, chyba, że Państwo życzą sobie inny) zostanie doliczony do faktury.

3. Po zaksięgowaniu wpłaty, książki zostaną wysłane w ciągu trzech dni roboczych. 

Polityka prywatności

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27  kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że Państwa dane osobowe są wykorzystywane  jedynie w celu sfinalizowania zamówienia (fakturowanie, umieszczenie danych w systemie bankowym w celu realizacji płatności i wysyłce publikacji). Informujemy również, że Państwa dane nie są przekazywane osobom trzecim (poza wyżej wymienionymi) ani wykorzystywane w celach marketingowych.

Jak składać reklamacje?

Oferujemy tylko pełnowartościowy towar. Jeśli jednak okazałoby się, że nasz produkt posiada jakieś wady ukryte, prosimy o kontakt w ciągu 14 dni od daty zakupu, drogą mailową na adres order@ypp.com.pl Prosimy o opis wady i jeśli to możliwe załącznone zdjęcie. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania informacji przez Yellow Point Publications. Każda spraw jest rozpatrywana indywidualnie.

Administrator danych

Yellow Point Publications Natalia Sawicka
50-340 Wrocław, ul. Nowowiejska 110/2
NIP: 611-26-00-889, REGON: 21150393