Współpraca

Składamy, łamiemy i publikujemy. Edytujemy, tłumaczymy i justujemy. Ponadto, sprzedajemy, sprowadzamy na życzenie i wysyłamy. Zajmujemy się książkami (przede wszystkim archeologicznymi, ale nie jesteśmy przesądni) od pomysłu do… finalnej wersji. Specjalizujemy się w archeologii – skomplikowanych łamach z olbrzymia ilością tabel, rycin i wykresów… ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na współpracę i nie boimy się wyzwań. Lubimy też bajki, książki dla dzieci, a nawet poezje.

Jesteśmy otwarci na współpracę i nie boimy się wyzwań. Chętnie poskładamy Państwa publikację, wstawimy ją do naszej księgarni, a jeśli szukają Państwo wydawcy dla książki archeologicznej to zdecydowanie prosimy o kontakt.

Jednym z naszych głównych zadań jest wykonywanie składu publikacji (DTP). Mamy na swoim koncie ponad 50 monografii z zakresu archeologii i drugie tyle o innej tematyce. Część naszych realizacji można zobaczyć w zakładce realizacje.

Nie boimy się wyzwań. Zajmujemy się również zleceniami krótkoterminowymi  jak programy konferencyjne, kalendarze, albumy wystawowe, prospekty czy materiały związane z promocją. Nie ograniczamy się tylko do archeologii. Każda książka jest inna, więc zapraszamy do kontaktu w celu omówienia projektu.

W księgarni znajdą Państwo publikacje z zakresu archeologii naszego wydawnictwa, a także czeskich instytucji: Instytutu Archeologii Czeskiej Akademii Nauk w Pradze, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oraz Národního památkového ústavu w Pradze. To nie jest nasze ostatnie słowo. Zapraszamy do Yellow Bookstore

Jeśli szukają Państwo wydawcy dla publikacji (zwłaszcza archeologicznej), to jest to właściwy adresem. Szczegóły w zakładce.

Zajmujemy się przygotowanej kompleksowej oprawy typograficznej konferencji naukowych. Tworzymy loga, dopasowujemy kolorystykę i fonty. Nasze prace to nie tylko przygotowanie księgi abstraktów czy drukowanych programów konferencji, ale również plakaty, identyfikatory puste lub personalizowane, pocztówki, zakładki, notesy, teczki oraz gadżety konferencyjne, nawet takie, o których nigdy nie pomyśleliście. Oczywiście zajmujemy się całym procesem przygotowania i produkcji, do Państwa trafia już gotowy produkt.