Projekt materiałów konferencyjnych

W połowie tego tygodnia w Pradze odbyła się międzynarodowa konferencja dla młodych badaczy #youngMERC22 Obecni byli przedstawiciele 14 państw, w tym kilka osób z Polski.
Miałam przyjemność przygotować materiały konferencyjne i zaprojektować oprawę tego wydarzenia. Zaprojektowałam teczkę z miejscem na przechowywanie notatek, w którym początkowo znajdowały się materiały informacyjne – skrócony program i pocztówka z konferencji, ulotka Yellow Point Publications i mapa miasta. Z prawj strony znajdował się notatni, którego pierwsze kartki zawierały część rozrywką, co można zobaczyć na kolejnych zdjęciach. Kolorystykę identyfikatorów zaczerpnęłam z loga MERC. Najważniejsze było, żeby oprócz imienia, nazwiska i afiliacji można było na pierwszy rzut oka rozpoznać organizatora i uczestnika. Dlatego różniły się one kolorystyką.
Bardzo chcę podziękować wszystkim współorganizatorom i oczywiście Merc za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Energia była niesamowita!!!
@MERC_Hub

Pozostałe aktualności

Mamy przyjemność ogłosić, że jeszcze tego lata ukaże się książka “The Collection of Ancient Coins in Lviv Historical Museum” pod redakcją Adama Deglera. Publikacja
Jeśli jesteście głodni czeskiej literatury naukowej, to trafiliście pod właściwy adres. Yellow Point Publications jest oficjalnym dystrybutorem publikacji Instytutu Archeologii Czeskiej Akademii Nauk w