Projekt materiałów konferencyjnych

W połowie tego tygodnia w Pradze odbyła się międzynarodowa konferencja dla młodych badaczy #youngMERC22 Obecni byli przedstawiciele 14 państw, w tym kilka osób z Polski.
Miałam przyjemność przygotować materiały konferencyjne i zaprojektować oprawę tego wydarzenia. Zaprojektowałam teczkę z miejscem na przechowywanie notatek, w którym początkowo znajdowały się materiały informacyjne – skrócony program i pocztówka z konferencji, ulotka Yellow Point Publications i mapa miasta. Z prawj strony znajdował się notatni, którego pierwsze kartki zawierały część rozrywką, co można zobaczyć na kolejnych zdjęciach. Kolorystykę identyfikatorów zaczerpnęłam z loga MERC. Najważniejsze było, żeby oprócz imienia, nazwiska i afiliacji można było na pierwszy rzut oka rozpoznać organizatora i uczestnika. Dlatego różniły się one kolorystyką.
Bardzo chcę podziękować wszystkim współorganizatorom i oczywiście Merc za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Energia była niesamowita!!!
@MERC_Hub

Pozostałe aktualności

Od dziś w specjalnej cenie mogą Państwo zamawiać u nas serię The Prehistory of Bohemia. Prezentowana seria składa się z 7 części w wersji